131 відгук
+380 (66) 000-82-69
+380 (93) 000-85-69
Буд-Интех

Які бувають горищні сходи?

Мансардні сходи можна розділити на такі види: - металеві сходи (пожежобезпечні сходи) - дерев'яні сходи (дуже теплі горищні сходи) - комбіновані сходи на горище (сходи з металу і дерева) Які горищні сходи краще? Це дуже суб'єктивне питання. Яку горищні сходи вибрати залежить від ваших вимог. Є сходи утеплені, зберігають тепло в приміщенні і не пропускає холоду з горища. На підприємствах є особливі вимоги до обладнання, що там горищні сходи повинні бути вогнетривкими. У цьому випадку оптимальним варіантом буде металеві сходи з металевим коробом. А ось для житлових приміщень це поганий варіант, так як метал буде провідником холоду з горища в приміщення.
Інші статті
  • Для чего чердачные лестницы?
       Чердачная лестница – это самый простой, надежный и экономный способ подняться на мансарду. Это самые компактные лестницы на чердак, которые сейчас есть на рынке.
    Повна версія статті
  • Как сделать чердачную лестницу?
       Как сделать чердачную лестницу, если у Вас нестандартный проем или высота помещения?    В этом случае нужно обратиться к производителю чердачных лесниц. Вам могут сделать чердачную лестницу под заказ, учитывая все ваши пожелания и технические нюа
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner