Корзина
97 отзывов
УкраинаВинницкая областьВинницаул. Киевская 78, оф 205
+380
66
000-82-69
+380
93
000-85-69
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Буд-Интех
Корзина
Биметалический радиатор RӦDA RBM 96/500, фото 2
Описание
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Радіатори нової лінійки RӦDA RBM 96/500 мають класичний зовнішній вигляд і розвинуту площу тепловіддачі. Внутрішня серцевина, виготовлена з високоякісної сталі має чудову стійкість до агресивного теплоносія та підвищеного тиску у тому числі і гідроударів. Зовнішня форма радіатору отримана шляхом лиття під тиском з алюмінієво-кремнієвого сплаву. Поєднання сталевої серцевини з алюмінієвим литтям дозволяє отримати високу тепловіддачу та високий робочий тиск радіатора.
     Екологічна фарба, що застосовується в моделі RӦDA RBM 96/500, не виділяє шкідливих речовин, стійка до механічних пошкоджень і термічної зміни кольору. Модель RBM 96/500 має збільшену глибину і підвищену тепловіддачу по відношенню до стандартних біметалічних радіаторів.
     Мала інерція продукту дозволяє будувати енергозберігаючі опалювальні системи з термостатичними регуляторами, що швидко змінюють потужність тепловіддачі. А невисока водовмісткість дозволяє швидко реагувати на найменші зміни температури в приміщенні і економити теплову енергію. Всі ці інновації дуже важливі в епоху дорогих енергоресурсів. 
     Біметалічний радіатор RӦDA RBM 96/500, виготовлений методом лиття під тиском, гарантовано працює при тиску 20 бар. Кожен радіатор тестується двічі. Перший раз тестується одинична секція під тиском 40 бар а потім зібраний радіатор з десяти секцій піддається перевірці під тиском 30 бар. Проведені випробування в лабораторних умовах показали, що тиск на руйнування секції перевищує 100 бар. Весь виробничий процес підлягає постійним якісним перевіркам. Якісна упаковка радіаторів забезпечує збереження якості в процесі транспортування до споживача.

     Володіючи значним запасом міцності, радіатор RӦDA RBM 96/500 дає можливість використовувати його для роботи в досить нестандартних, складних умовах, таких як низька якість води, високі тиск і температура. У свою чергу, збільшена поверхня тепловіддачі і спеціальний дизайн забезпечують високу теплову потужність.

         Радіатори RӦDA RBM 96/500 стійкі до корозійної дії теплоносія і екстремальним тискам, і, маючи дані переваги, можуть без обмежень застосовуватися навіть у багатоквартирних висотних будинках.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Цена: 2 099 грн.